Florencio Varela bölgesindeki “travesti avı”

Vahşice dayak bir travesti Perulu milliyet, 34 beden, uyarı yol açtı. Polis eşcinsellerin zulmettiği bir çete şüpheli.

Bir travesti 34 Peru uyruklu vücut vahşice Florencio Varela bir sokakta dayak bulundu, polis o eşcinsellerin zulmettiği bir çete tarafından öldürüldü şüpheli.

Araştırmacılar, günlük bugün yayınlanan bir Buenos Aires göre, yabancı düşmanlığı ve homofobi kafa karıştırıcı karışımı yapılmış şimdi yoğun aranan bu grup “av travesti” tarafından ihlal edilmiştir yurtdışında şüpheli.

Kurban Jose Miguel Zalazar, Peru 34 yaş olarak tespit edilmiştir.

bulgu geldiğinde 2 Karakolu askerleri. Florencio Varela güneyinde Buenos Aires 513 ve bu ilçenin 542 kesiştiği sokakta ölü bir kişinin, hakkında uyarı yapıldı.

Askerler olay yerine geldi onlar elbise giyen bir kadının vücut, onun uyluk bir üst, bir etek, yüksek topuklu ayakkabılar ve külot giyiyor, yüz aşağı bulundu.

İlk bakışta o şiddetle, özellikle yüz, baş dövüldüğünü söyleyebilirdi.

vücut ailesi tarafından Pazartesi tespit edilmiştir ve bu nedenle ama çok ölü bulundu yerden, Florencio Varela Zalazar yaşadığını kuruldu.

Bu Peru vatandaşı görünüşte parti merkezinde, Bartolome Mitre köşesine yakın, 3200 Avenida Genel Jose de San Martin pub “Hemingway Bar” gitmek için, erkek kıyafetlerini giymiş evini terk ettiğini belirtti.

Üniformalı güvenlik kameraları Parti tarafından yakalanan çeşitli görüntüleri analiz etmek ve yetkililer tarafından konsülte tanıkların hiçbiri onlar ölen bildiğini söyledi, ancak buna karşılık, El Cruce de Florencio Varela ve Berazategui iki alanları sık sık ankara travesti konuştu.

Sosyal görevliler ve bölgedeki istanbul travestileri o şiddetli tekrar gerçeğini korktukları için endişe söyledi.

Polis kurban saldırganlar tarafından tecavüze, ancak yetkililer tarafından somutlaştırılmıştır mevcut uzman çalışmalarının sonucunu bekliyor olduğunu dışlamadı.

Görüntünün başlığı oldu dosyasında, müdahale “ölüm nedenlerinin incelenmesi,” Dr Gisela Olzanieki, savcı Quilmes Yargı Bölümü altında, Florencio Varela Fonksiyonel Ünite No. 3 vardiya.